Βασικές πληροφορίες
Πιστοποίηση: Original Parts
Αριθμό μοντέλου: W971GG6JB-18
Ποσότητα παραγγελίας min: 1 συσκευαστής
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10cm X 10cm X 5cm
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, PayPal, Western Union, μεταβίβαση και άλλες
Δυνατότητα προσφοράς: 6000pcs ανά μήνα
Λεπτομερής ενημέρωση
Στοιχείο Numbe: W971GG6JB-18 Κατηγορία προϊόντων: Μνήμη & αστραπιαία σκέψη
Μεγάλη χωρητικότητα: 1G-κομμάτι (64Mx16) συχνότητας: 200MHz
Βολτ: 1.8V Τεχνολογία: SDRAM - DDR2
Temp.: 0°C ~ 85°C (TC) συσκευασία: BGA84
Επισημαίνω:
αστραπιαία σκέψη τύπων NAND
τσιπ ελεγκτών αστραπιαίας σκέψης
Περιγραφή προϊόντων
Τσιπ W971GG6JB-18, τσιπ μνήμης BGA84 αστραπιαίας σκέψης ολοκληρωμένου κυκλώματος SDRAM DDR2 64Mx16
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Τύπος DDR2 SDRAM
Οργάνωση x16
Ταχύτητα 1066 MT/s
Τάση 1.8 Β
Συσκευασία Wbga-84
Το W971GG6JB είναι κομμάτια DDR2 SDRAM ενός 1G, που οργανώνονται ως 8.388.608 λέξεις Χ 8 τράπεζες Χ 16 μπιτ. Αυτή η συσκευή επιτυγχάνει τους ρυθμούς μεταφοράς υψηλής ταχύτητας μέχρι 1066Mb/sec/pin (DDR2-1066) για τις διάφορες εφαρμογές. W971GG6JB ταξινομείται στα ακόλουθα μέρη βαθμού: -18, -25, 25L, 25I, 25A, 25K και -3. Τα -18 μέρη βαθμού είναι υποχωρητικά στην προδιαγραφή DDR2-1066 (6-6-6). Τα μέρη βαθμού -25/25L/25I/25A/25K είναι υποχωρητικά στην προδιαγραφή DDR2-800 (5-5-5) (τα μέρη βαθμού 25L είναι εγγυημένα για να υποστηρίξουν IDD2P = 7 μΑ και IDD6 = 4 μΑ στην εμπορική θερμοκρασία, τα βιομηχανικά μέρη βαθμού 25I είναι εγγυημένο για να υποστηρίξει -40°C ≤ TCASE ≤ 95°C). Τα -3 μέρη βαθμού είναι υποχωρητικά στην προδιαγραφή DDR2-667 (5-5-5).
Η αυτοκίνητη θερμοκρασία μερών βαθμού, εάν προσφέρεται, έχει δύο ταυτόχρονες απαιτήσεις: η περιβαλλοντική θερμοκρασία το (TA) που περιβάλλει τη συσκευή δεν μπορεί να είναι λιγότερο από -40°C ή μεγαλύτερος από +95°C (για 25A), +105°C (για 25K), και η θερμοκρασία περίπτωσης (TCASE) δεν μπορεί να είναι λιγότερο από -40°C ή μεγαλύτερος από +95°C (για 25A), +105°C (για 25K). Οι προδιαγραφές JEDEC απαιτούν ότι αναζωογονήστε το ποσοστό που διπλασιάζεται όταν υπερβαίνει TCASE +85°C αυτό απαιτεί επίσης ότι η χρήση υψηλής θερμοκρασίας του μόνου αναζωογονεί την επιλογή. Επιπλέον, η αντίσταση ODT και η εισόδου-εξόδου σύνθετη αντίσταση πρέπει να είναι όταν TCASE είναι < 0=""> +85°C.