FH8066802980002 Επεξεργαστές CPU Laptop
Βασικές πληροφορίες
Πιστοποίηση: ORIGINAL PARTS
Αριθμό μοντέλου: FH8066802980002 N3350
Ποσότητα παραγγελίας min: 1piece
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος, 10cmX10cmX5cm
Όροι πληρωμής: T/T, PayPal, Western Union, μεταβίβαση και άλλες
Λεπτομερής ενημέρωση
Αριθμός Porcessor: N3350 SR2Z7 Συλλογή προϊόντων: Celeron Processor N Series
Όνομα ΚΩΔΙΚΑ: πρώην Λίμνη Απόλλωνα Τομέας Αγοράς: Κινητός
Κατάσταση Ημερομηνία Εκκίνησης: εκτοξεύτηκε Ημερομηνία εκτόξευσης: Q3'16
Λιθογραφία: 14nm Χρησιμοποιήστε το Conditon: Η/Υ/Πελάτης/Τάμπλετ
Επισημαίνω:
τσιπ lap-top
κινητό lap-top επεξεργαστών
Περιγραφή προϊόντων
CPU Επεξεργαστής Chip Celeron N3350 SR2Z7 (2M Cache, έως 2.4 GHz) - CPU για Notebook/Laptop
N3350 είναι ένας διπύρηνος 64-bit x86 κινητός μικροεπεξεργαστής που παρουσιάστηκε από την Intel το 2016. Ο επεξεργαστής βασίζεται στην Goldmont μικροαρχιτεκτονική και κατασκευάζεται σε μια 14 nm διαδικασία. Το τσιπ λειτουργεί στα 1.1 GHz με συχνότητα burst 2.4 GHz και έχει TDP 6 W (SDP 4 W).
FH8066802980002 Επεξεργαστές CPU Laptop 0
Αριθμός επεξεργαστή N3350:
Αριθμός επεξεργαστή N3350
Οικογένεια Mobile Celeron
Τεχνολογία (micron) 0.014
Ταχύτητα επεξεργαστή (GHz) 1.1
Μέγεθος cache L2 (KB) 2048
Ο αριθμός των πυρήνων 2
EM64T Υποστηρίζεται
Τεχνολογία HyperThreading Δεν υποστηρίζεται
Τεχνολογία εικονικοποίησης Υποστηρίζεται
Τεχνολογία Enhanced SpeedStep Υποστηρίζεται
Λειτουργία Execute-Disable bit Υποστηρίζεται
Γενικές πληροφορίες
Τύπος System-on-a-Chip
Τμήμα αγοράς Mobile
Οικογένεια
Intel Mobile Celeron (Apollo Lake)
Αριθμός εξαρτήματος SoC
  • FH8066802980002 είναι ένα SoC OEM/tray
Συχνότητα 1100 MHz
Μέγιστη συχνότητα turbo 2400 MHz (1 πυρήνας)
2300 MHz (2 πυρήνες)
Συχνότητα χαμηλής ισχύος 800 MHz
Πακέτο 1296-ball Flip Chip Ball Grid Array (Type 3)
Υποδοχή BGA1296
Μέγεθος 1.22" x 0.94" / 3.1cm x 2.4cm
Ημερομηνία εισαγωγής 30 Αυγούστου 2016
Ενσωματωμένα περιφερειακά / εξαρτήματα
Ελεγκτής οθόνης
  • 3 οθόνες
  • MIDI-DSI 1.1 / DP 1.2 / HDMI 1.4b / eDP 1.3
  • Η έξοδος DP υποστηρίζει έως 4096 x 2160 στα 60 Hz
  • eDP και HDMI υποστηρίζουν έως 3840x2160 στα 30 Hz